Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,35 zł , zmiana od tamtej pory: -4,45%

Re: Komentarze do raportu H 2019

Zgłoś do moderatora
Nie musiałeś nic wspominać o Maciejewskim. Ja podałem to nazwisko jako jedną z przyczyn zjazdu poniżej 30zł. Sytuacja fundamentalna nie zmieniła się nic, a nic od nagłośnienia MaciejewskiGate. Spółka której kurs oscyluje obecnie wokół 12zł-13zł ma prawie 3zł zysku na akcję przy bardzo słabiutkich wynikach. C/Z=4. Uważasz, ze w tej firmie źle się dzieje, twoje prawo! Moje prawo to pisać co uważam za słuszne.
To nie była żadna rada a tak zwany sarkazm...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMANAGER -0,84% 11,80 2020-01-23 16:49:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.