Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 520,00 zł , zmiana od tamtej pory: 99,08%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 43

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-28 o godz. 19:24 bondov napisał(a):
> Chyba otwarcie w poniedziałek w okolicy 1550 ale jaja rajd jakby świat opływał w luksusach a nie w problemach

Ja z kolei uważam, że takich czasów i takich luksusów jak obecnie nie było jeszcze na Świecie. Spójrzcie trochę za siebie czy było wam kiedyś tak dobrze. Zepsuje ci się pralka czy lodówka idziesz i kupujesz nową, syn czy córka ledwo dorośnie ma już samochód, ile domów się wybudowało odkąd weszliśmy do Unii. Czy stać was było na coroczne wczasy za granicą, Czy cmentarze w przeszłości były takie wypasione ?
Natomiast co mnie denerwuje to, coraz większe ograniczanie swobód obywatelskich, np zakaz aborcji i zmuszanie kobiet do rodzenia upośledzonego potomstwa co przekreśla szansę na normalne życie rodziców, już nawet są rejestry kobiet w ciąży ( od początku nadzór) To też hołubienie kościoła, całe rzesze wypasionych biskupów i kardynałów rządnych władzy, wciskanie dzieciom w szkołach kitu o Adamie i Ewie w dobie tak daleko posuniętej nauki. I ten rzekomy wybuch Tupolewa , Macierewicz po kilku latach prac zdiagnozował wybuch, a nawet dwa wybuchy w skrzydle samolotu ! :)) Kto w to wszystko uwierzy?

Bondov bez urazy ale musiałam to z siebie wyrzucić.
Miłego weekendu . :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.