jesli sie okaze ze to geniusze z noble funds zakatowali zyskowny protektor i to jeszcze przed dywidenda,ze wyprzedawali na samym dolku klienci ich funduszy powinni wystapic ciezkie odszkodowania z tytulu poniesionych strat i zarzadzajacy powinni byc wyrzuceni z wilczym biletem.tak jaj postapilo amplico z krzysztofem stupnickim-nie masz wynikow to won i nie ma ze boli