żeby nie było - wszystko co napisałeś o getinie, erneście, knf-ach i noblach to się rękami i nogami podpisuje pod tym, z Kurwinem już gorzej ale to inny temat. A poza tym racja że pieniądz lubi ciszę.
Tylko od tej Twojej dysleksji to oczy bolą i zwoje na mózgu się prostują od odszyfrowywania wyrazów.
pzdr