Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,00 zł , zmiana od tamtej pory: -93,09%

Re: Komentarz do sytuacji w Dev Notes

Zgłoś do moderatora
https://gamecritics.com/daniel-weissenberger/tails-of-iron-preview/ 
Tails of Iron z łatwością zapewniło sobie miejsce na szczycie mojej listy „obowiązkowej gry”

każda walka w wersji demonstracyjnej była jednocześnie przeciwko wielu wrogom, co nadaje każdej bitwie szaloną energię, która różni się znacznie od innych pozycji w tym gatunku.
 
Prezentacja Tails of Iron jest absolutnie oszałamiająca. Podczas gdy gracz porusza się tylko w płaszczyźnie 2D, każdy obszar ma zaskakującą głębię wizualną. Elementy na pierwszym planie i tle są umieszczone w dziesiątkach miejsc wzdłuż osi Z, co prowadzi do jednych z najbardziej imponujących przewijania paralaksy, jakie ostatnio widziałem. Chociaż wszystkie postacie są oparte na wektorach (w przeciwieństwie do animowanych duszków), dołożono dużej staranności w lalkowaniu ich ruchów, aby nadać każdej postaci wagę i energię.
Podczas gdy w wersji demo dostałem tylko kilka broni i elementów zbroi, programiści obiecali ogromny asortyment wyposażenia ofensywnego i defensywnego, w tym ponad dwadzieścia różnych zestawów zbroi, z których każdy oferuje inny kompromis między ochroną a wagą. W związku z tym gracze będą mogli dostosować ekwipunek księcia do swojego ulubionego stylu gry, co pozwoli im przekształcić go w cokolwiek, od szybkiego rewolwerowca po tępiącą żelazną ścianę z miażdżącym młotem.
Tails of Iron z łatwością zapewniło sobie miejsce na szczycie mojej listy „obowiązkowej gry”.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,37% 3,25 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.