kiedyś pod podobne info kupiłem Biomed Lublin (po 4,24), ale niestety później już nie było tak kolorowo
http://biznes.onet.pl/biomed-lublin-wypowiedzial-umowy-z-parp-zwroci-29-5-mln-zl-dofinansowania/2mg86v
spółka straciła płynność i wylądowała na 0,68zł
teraz wygląda jakby wychodziła na prostą 1,28zł
w każdym bądź razie trzymam kciuki