po prostu liczą się fakty, a jak do tej pory z SB jeszcze nie było info z jakimikolwiek konkretami
liczą tylko na dofinansowania i kasę z emisji (ciekawe kiedy następna),
nie mogą pochwalić się żadnymi sukcesami, sprzedażą swych produktów: usługi itd. a z tego jest kasa - WYDMUSZKA