Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: -67,92%

Re: Kolejka dobrych informacji

Zgłoś do moderatora
Firma z determinacją zmierza na giełdę w Londynie i po EMI, w końcu wygląda na to że wszystko się wkrótce zmaterializuje. Nie na darmo właśnie teraz Prezio rozpoczął skup akcji. Nie oddawać za tanio.
A.Collection myślę okaże się głównym pociągowym i niedługo zwielokrotni obroty co oprócz Emi i Londynu wyniesie spółkę tam gdzie sobie nie.wyobrażamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -14,13% 4,01 2022-01-24 16:13:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.