Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,70 zł , zmiana od tamtej pory: -56,36%

Re: Kolejka dobrych informacji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-13 o godz. 21:28 ~Michał napisał(a):
> EMI na finiszu, debiut w UK do końca roku, ekspansja collecions, ekspansja exchange, dobre wyniki operacyjne wbrew pandemii, dobra polityka antycovidowa, lepszy plan marketingowy (brak dalszego sponsoringu Lecha jest informacją pozytywną nie negatywną), nowy duży gracz, który wbrew temu co tutaj było pisane, nie wychodzi, a wręcz odwrotnie, będzie zwiększał zaangażowanie w akcjonariacie, szkoda, że w znacznym stopniu dla spółki exchange, ale jednak. Pożyczki wrócą, mają potężną bazę klientów stałych, oraz klientów nie spełniających kryteria, przy powrocie spółki w ruch będzie wysyłanie masowo maili i rozdzwonienie telefonów, te cyfry pójdzie łatwo nadrobić, a baza się powiększy przez dotarcie do nowych przedsiębiorców spółką aforti factor gdzie teraz są przerzucone siły z finanse. Jest tego troszeczkę. Zmiany w akcjonariacie są również długofalowym podejściem pod przyszłe przejście na GPW, to też trzeba mieć z tyłu głowy. Tam są mocne nazwiska za sterami to jest najsilniejszy aspekt tej spółki.

Czyli, tu może być niebawem ciekawie.
Pożyjemy zobaczymy :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -4,69% 4,67 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.