Dnia 2010-12-02 o godz. 15:59 ~czek napisał(a):
> Żegnamy pampersiarzy!AT po wybiciu z trójkąta sygnalizuje
> zasięg 1,80zł min.
Dopiero jutro się okaże co bedzie dalej z Kola. Ja juz jestem wystarczająco zrobiony ale z chęcią tu wrócę tylko ,że w pzryszłym roku. Zobaczymy co bdzie dalej . Pozdro,