BOB? aaa ten inwestor roku co wyszedl bo sie robilo nerwowo :-)
no tak wszyscy na forum pograzeni w smutku po najwiekszym naganiaczu na forum kolastyny a teraz ... wielka cisza ...
ale spokojnie BOB do nas wroci moze przed 2zl a moze powyzej bedzie powoli kupowal tak na spokojnie juz bez nerwow :-)