Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: >>>>> Kogo przejmie Polna? >>>>>

Zgłoś do moderatora
a, nie mogę pozostać bez wyrazów uznania dla dwóch forumowiczów, którzy namierzyli "Basię":

1. atc_trader IP: 89.231.179, który poznał go gdzieś indziej jako "veno"
2. jk IP: 213.219.149, który poznał go jako "krachmen"

dziękuję Wam - to był bardzo dla nas wartościowy gest solidarności!

jak wszyscy będą mieli taką postawę, to i atmosfera na forach mogłaby być szybciej przeczyszczona;

jeszcze raz dzięki, bo już dziś facetowi udało się mnie zdenerwować, a do tej pory jakoś się opanowywałem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.