musza tylko wyzbierac fuduszystow, ustapi podaz , samo wroci na wlasciwy poziom
kupili 30 mln szt po 10 zl a po 8-9 nie chca?
to sa jaja
pytanie do ilu pozniej skoczy, dla mnie tu jest sytuacja podobna do tej sprzed 2 lat
obstawiam 90-100% wzrostu w bardzo szybkim czasie