Skoro uważacie że będzie tylko gorzej to sprzedajcie i nie biadolcie.
2,50,TRAGEDIA, DRAMAT itp.
Po co tak wypisywać?
Sprzedać wszystko i mieć spokój.
Przenieść kasę gdzie indziej lub wypłacić i zapomnieć.
Ja osobiście uważam że będą wzrosty i dla tego nie sprzedaje.
Ale wy ,,róbta co chceta''