Dnia 2016-02-29 o godz. 17:35 ~haliołen napisał(a):
> cała giełda spadała a to nie spadało to pewnie runie teraz
Chyba nie do końca można się z tym zgodzić co napisałeś skoro w sierpniu było w okolicy 3,50 zł a grudniowe minimum masz na poziomie 2,79 zł to jest obsuwa na poziomie około 20%. wiec korekta kursu też była i tu ale to tylko moje zdanie.