Stawiam na przełom 2018/2019, kolejny dodruk. Chcieli 400mln a dostali 100mln mniej. Nawet za 10 zł nie było chętnych na te akcje. Bank państwowy więc na siłę kupowały państwowe firmy. Zakup akcji przez Orlen to już akt desperacji, najwidoczniej żaden powazny fundusz tego chciał. Na dzień dzisiejszy Boś to studnia bez dna.