Pisałem,że spółka do spekulacji i błazen Zygmunt obserwował Centka,a WiGUŚ zrobił mu fikołka,bo nie widać,aby polonista z bożej łaski udzielał się na forach tamtych spółek.Siedź w norze,liż rany i ucz się polskiego,a my za niedługo będziemy kupować na WiG-u i zarabiać.Mamy czas do 2015,aby spekulacyjnie się bawić.Zygmunt,nie martw się,WiGuś w 2013 znowu będzie miał 2800 .