Moim zdaniem bedzie sie kisil w tym roku, miedzy 15-25 gr dałem duzy przedział, z tego powodu bo zapewne teraz na dniach zleci na jakies 17-18 gr a pozniej znow odbije, ale powazniej odbije zapewne pod koniec roku w okolice 30-40 gr tak mi sie wydaje, to tylko moje zdanie:) ale lepsze powiem Wam, moim zdaniem moze pronox jeszcze w ciagu tygodnia zleciec na jakies 13-15 gr, moim zdaniem nizej nei bedzie, chyba ze zbankrutuje:))),a tak to tylko bedzie wielkie UP pod NWZA pod koniec wrzesnia, oczywiscie spekulacyjnie:))) pod 40 gr, zobaczymy czy moje wizje sie sprzawdza:))) zwlaszcza ze we wrzesniu Pronox mial zrealizoawac transakcje sprzedazy terenu w Dabrowie Górniczej:))) wteyd rowniez mozliwe ze Centrozap zrobi UP,pzd