Revi. To było prawie 4 lata temu.
A Ty dalej historią żyjesz?
Musiałeś strasznie popłynąć na spółce.
Wyniki nie były dobre ale jak spółka nie pasi to droga wolna.
Osobiście spółkę po 3 kw będę sam krytycznie odjeżdżał jeśli nie będzie znaczącej poprawy.
Poprostu teraz czekam na efekty ostatnich 2 lat.