czy dla ciebie kołku wyniki eex są satysfakcjonujące?
w 2014 r miało być 30 mln netto
w 2016 było 3 mln zł i strata w konsolidacji
zaraz masz emisję .... sorry nie ty, nie wy, a kumple bokuna, zapewne za free, co ja gadam, oczywiście pożyczkę wymieniają na akcje hahah
dalej rżyj, bo jest super