Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,70 zł , zmiana od tamtej pory: 12,64%

Re: Kaplica

Zgłoś do moderatora
A co w tym dziwnego? Dziwiłeś się temu kilka i kilkanaście zł wyżej. Wyniki widziałeś? Dobrze że C19 był bo inaczej dawno nie mieliby kasy już. A tak przepalają teraz zyski. Drobne umowy. Nic nie zagrało z tego co u nich miało zagrać komercyjnie. Proste pytanie po co to teraz i w ogóle kupować?
  • Kaplica Autor: ~Zonk
  • Re: Kaplica Autor: ~GX
  • Re: Kaplica Autor: ~weteran
  • Re: Kaplica Autor: ~GX
  • Re: Kaplica Autor: ~misio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENXONE -1,01% 9,80 2023-05-30 16:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.