Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,99 zł , zmiana od tamtej pory: 8,79%

Re: Kaplica

Zgłoś do moderatora
Nikomu nie zależy, spada bo taki jest sentyment i perspektywy spółki. Żaden tajemniczy grubas nie próbuje odebrać wam akcji :-)
Z czego będzie kasa za kilka kwartałów? Rynek wycenia do przodu, proste.
  • Kaplica Autor: ~Zonk
  • Re: Kaplica Autor: ~GX
  • Re: Kaplica Autor: ~weteran
  • Re: Kaplica Autor: ~GX
  • Re: Kaplica Autor: ~misio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENXONE 0,00% 9,78 2023-06-06 14:04:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.