to co jutro bierzem po 75gr Tylko ciekawe jest jak rośnie to EUFORIA wśród posiadaczy jak SPADA to bankrut - ciekawe i sprawdzone podejście. Ciekawi mnie jedno przecież to Global ustalił datę walnego na którym chce odwołać złodziei A nie wydaje mi się żeby tak szybko chciał opuscic pokład przecie jak na razie to kokosów nie zarobił kupując 7% akcji. Wg mnie to chodzi o wyleszczenie z akcji i skup większej ilości by mieli więcej do gadania na walnym bo te 7% to troszkę mało dlatego dali sobie czas. Radze pomyslec nad tym