Ten smiec od 4 lat ,procz malej bodbitki w 2012 roku,nie dal znaku zycia.Oszusci zajarzyli,ze leszcze nie podniesli larum i doluja go dalej,bez sygnalu do upadlosci likwidacyjnej.Kto wszedl w niego na pare tysiakow w smiecia wiele nie straci,ale reszta poplynie i to nie zle.