Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,80 zł , zmiana od tamtej pory: 43,70%

Re: Kanary uratowane !!!

Zgłoś do moderatora
Wykorzystanie floty na poziomie 40% bylo w kwietniu i maju dzieki temu juz w czerwcu bylo na wyzszym poziomie. Mozna to sprawdzic gdzie obecnie znajuduje sie kazdy samolot i juz po tym widac czy firma przynosi zyski czy straty zamiast wrozyc z fusow. To jak to ze do obsugi Wysp Kanaryjskich fima Enter zawsze wykorzystywala tylko jeden samolot i tak naprwde ten kierunek nie mial nigdy wiekszego znaczenia. Szczegolnie przy takiej liczbie tras jaka dysponuje Enter Air a jest to 200 tras przy 27 samolotach. Dla porowniania Lot posiada 85 samolotow ,liczba tras: 120 (rejsowe); 23 (czarterowe); 2 (cargo); Razem: 145

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,44% 34,20 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.