W czym? W sprawie ice? 29 czerwca będzie tam głosowana emisja dla prezesa po 50 zł. Kurs w dniu głosowania nie może być rażąco wyższy niż cena emisji. Przy okazji część drobnych może nie wytrzymać nerwowo i się wysypać. Kadu mógł pozbyć się tych akcji o 30% wyżej niż to zrobił. Gdyby nawet sprzedał dziś na spadkach wyszedł by na tym lepiej. A o ostatecznym wyniku inwestycji porozmawiamy po komercjalizacji.