J.W. Construction chce zwiększyć sprzedaż mieszkań
08-07-2009, ostatnia aktualizacja 08-07-2009 11:12
Deweloper J.W. Construction Holding SA chce w okresie powakacyjnym zwiększyć sprzedaż do 100 mieszkań miesięcznie z 60-70 w drugim kwartale, powiedział w środę główny akcjonariusz spółki Józef Wojciechowski. Spółka może w tym roku oddać klientom 3000 mieszkań, zapowiedział.
- Po wakacjach dojdziemy do (sprzedaży) 100 mieszkań miesięcznie. (...) W tym roku możemy oddać około 3000 mieszkań - powiedział w wywiadzie dla TVN CNBC Biznes Wojciechowski.
We wtorkowym wywiadzie dla Agencji Reutera, dyrektor pionu ekonomicznego J.W. Construction Joanna Szwarc-Sroka powiedziała, że deweloper może oddać klientom w 2009 roku do 2000 mieszkań.
Wojciechowski powiedział w środę, że w drugim kwartale J.W. Construction sprzedało około 200 mieszkań.
Wojciechowski powiedział także, że J.W. Construction nadal jest zainteresowane wejściem w rynek budownictwa drogowego. Jednym z rozpatrywanych wariantów jest utworzenie joint-venture z firmą amerykańską, której nazwy nie podał.
- Do końca tego roku powinno się coś urodzić - powiedział Wojciechowski.
Reuters