Pisałem, że szef trolla kantii jest niezadowolony z jego piątkowej pracy, a przypomnę, że pojawiły się w czwartek, a w piątek było info o dopłatach. Jak było po 24, to nie ostrzegał, żeby nie kupować, bo spadnie, a dziś niezainteresowany akcjami rzuca się każdemu do gardła. Cały weekend spędził w pracy,