Ten podpis kanti kojarzy mi się z kantowaniem. Facet ma sporo racji bo spółka ma swoje problemy i zarządzana jest przez niemoty partyjne, ale pomimo tego jest to gigant chemiczny z ogromną tradycja i z zapleczem, którego na dzień dzisiejszy nie da się odtworzyć.