ale ty jestes glupiutki... tu nie chodzi o zamykanie. nikt tego zakladu nie zamknie. tu chodzi o przejecie strategicznego dla europy majatku za grosze... a emisje bez prawa poboru to potwierdzaja dobitnie. i jak myslisz, kto za ta akcje (i za te akcje) zaplaci? :D