Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jutro wysokie TKO na Jupiterze

Zgłoś do moderatora
Już niebawem wszystko ruszy z kopyta a wy zostaniecie bez akcji, jak tak dalej będziecie sypać dziś mogło być 3zl otwarcie 2,58zl, ktos wszystko skupuje ja sam sporo dobrałem za tak śmieszną cenę wig20 minus 2, 5% a my 2,40zl i bardzo dobrze jak wig plus 5% to u nas 3zl spokojnie, bo jest duże zainteresowanie obroty dobre, kto dziś sprzedawał to zwykły leszcz i tyle na dziś!.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUPITER 0,00% 0,35 2015-04-09 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.