Ja bym raczej obstawiał że będą wzrosty niż zjazd poniżej 3 zł.
Na razie trwa przerzucanie papierka z rąk do rąk.
Zapewne prezes lub ktoś mający dostęp do informacji poufnych kupuje od fundu
bo wie że wkrótce będzie pozytywne info i zarobi na Protektorze.
Tyle w temacie.
A skoro pan ,, z'' twierdzi że spadnie poniżej 3 zł to niech sprzedaje puki jest powyżej 3 zł.
:-p
Moja wróżka powiedziała mi co innego :-p
hehehe