Musisz mieć sporo akcji kupionych na górce skoro tak nadajesz. Kim trzeba być aby udzielać się na forum danej spółki nie mając jej akcji! Dlatego wiem że masz akcje i złość cię ogarnia gdy patrzysz na to jaką masz stratę, o to powód dlaczego pałasz tym jadem.