Dnia 2023-03-22 o godz. 08:52 kumi1981 napisał(a):
> Dokładnie Pablo, to jest spółka perspektywiczna w długim okresie, bo po prostu rozwijają ją, a raporty pokazują, że wszystko idzie w dobrą stronę.
Dlugi okres…To co tu slysze od dwoch lat….
Ubrani frajerzy sie pocieszaja….Hahahaha
Tego nikt powazny juz szmata na kiju nie tknie