Ja nie wiem jaką masz strategie inwestycyjną, ale jak ci za mało wyszło w raporcie i spółka jest dla ciebie lipna, to raczej nie traciłbym tu czasu po nocy na twoim miejscu, tylko nic nie pisał i zmienił paździerza na coś lepszego. Jednak ty z niewiadomych przyczyn obwieszczasz swoje bzdury już w którymś poście. Po co?