jak potrzebował kasy to wiedział ze trzeba wejść na GPW a teraz ma w du...e mniejszościowych ,kombinuje z odpisami ,dywidenda jak by kot napłakał ,pozwala na manipulacje akcjami ,spółka ma w miarę dobre wyniki a kurs jest w trendzie spadkowym od 2008 a teraz mamy 2015 ,spółki w upadłości układowej rosną a ten trup do dołu , tyle i aż tyle ,spolka podobno jest transparentna a wiadomości na lekarstwo brak prognozy na 2015 można by tak więcej ale szkoda słów pozdrawiam