mało w ostatnim czasie inf o nowych dużych kontraktach - może coś robią(albo i nie ;) ) a jest objęte tajemnicą handlową i nie podają info... na co Wajdzie dokupowanie akcji jak by nie widział zarobku na nich -on jeden wie co w sp piszczy....
za 3 tygodnie może się dowiemy czy coś zarobili czy nie i co z tymi ciągłymi odpisami (to jest jakieś przekleństwo tej firmy)