przecież jawną jest informacja ile ma akcji PZU i ile bierze dywidendy - to może kupić spokojnie Novum
nie wiem dlaczego tak najeżdżacie na niego, jego akcje, jego firma. Człowiek robi interesy i wiadomo, że chce zarabiać. A że ma prawie 90% to kontroluje kurs, a co nie może ?