Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jeszcze trochę i pęknie 0,87

Zgłoś do moderatora
przy takich obrotach i zerowym zainteresowaniu wzrost idzie opornie, równie dobrze może wysypać się jakiś niecierpliwy lub Magma.

Po zleceniach na K widać, że została garstka posiadaczy MTL - do 2 zł zleceń w sumie koło 300k. Większość się wysypała, pewnie ze stratą.
Zarobią ci co skupili papier między 70-80 gr.

Trzeba czekać do wezwania HAWE. Mam nadzieję, że dadzą przyzwoitą cenę > 90gr.

I tak jestem w plecy i kiszę się tutaj od października więc co mi innego pozostaje jak czekać aż papier będzie droższy.

MTL zamierza pozostać na giełdzie więc powinno im zależeć na rozruszaniu obrotów. Jak widać na razie mają to gdzieś.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIATEL 0,00% 0,74 2017-09-26 09:31:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.