Zgoda na 100%. Spółka ta jak do tej pory stanowi wręcz książkowy przykład połączenia świetnej technologii, pomysłu marketingowego połączonego z profilaktyczną akcją zdrowotną (czyt. też edukacyjną) oraz perfekcyjnym zarządzaniem. Pomysłodawcy znaleźli niszę rynkową i jak do tej pory wszystko robią dobrze, aby się w niej trafnie ulokować i szybko tę niszę powiększyć. Tak się buduje zaufanie do businessu. Oby nie zawiedli jakimś, głupim i nieprzewidywalnym ruchem, ale nie sądzę, na co wskazuje ich model działania. Więcej, jak zwykle, dzieje się wokół spółki i tu można upatrywać zakłóceń w naszym "polskim" stylu jak np. kontrola US, albo próba upolitycznienia businessu itp. Cofam to i robię tfu, tfu...., bo życzę spółce jak najlepiej i oczywiście inwestorom też.