Wszystko idzie zgodnie z planem.
To unikalna w Polsce spółka w której nie ma "rolowania parterów", jest jasny cel i jest on realizowany zgodnie z planem.
Unikat!
Uważam, że sukces będzie udziałem wszystkich inwestorów. I tych co narzekają ( ale wchodzą na dołkach) i tych co zainwestowali dawno temu i nadali kurs całemu projektowi.
Oby Zarząd i RN dalej tak dobrze kierowali Spółką, to każdy na forum będzie zadowolony ( No może pomijając, wiecznie narzekającego Zwissa