Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: 1,28%

Re: Jest wez

Zgłoś do moderatora
Zainteresujcie się spółką GALVO.Warto mieć w obserwowanych.Na wykresie wyraźna akumulacja, kapitalizacja 5mln zł.Spółka w szybkim tempie znacząco poprawia swoje wyniki.Na podstawie raportu miesięcznego z maja wynika fakt dalszej kontynuacji dobrych wyników.Wyniki za 2 kwartał powinny być porównywalne a nawet lepsze od wyników za 1 kwartał.Będzie to świadczyło o rozwoju spółki w dobrym kierunku. W wywiadzie Prezes wspomniał o kilku ciekawych kwestiach m.in. o poszukiwaniu inwestora branżowego oraz o wejściu w odnawialne źródła energii, współpraca z podmiotami klasy europejskiej i światowej m.in. ABB, Alstom, General Electric,współpraca z politechniką Łódzką i dwoma wydziałami pracującymi nad wdrażaniem swoich autorskich technologii.Zapraszam do obejrzenia wywiadu: https://www.youtube.com/watch?v=UwIdo8_wIJQ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -1,25% 0,79 2023-01-30 15:02:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.