Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,35 zł , zmiana od tamtej pory: -41,77%

Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie?

Zgłoś do moderatora
Zgodny ze wstępnymi wynikami, natomiast zdecydowanie lepszy, niż się spodziewałem, przy wycenie GenXone 20 PLN. Oznacza, że sporo zarobili na innych spółkach portfelowych. Za cały rok 3,9 M - bez wątpienia rewelacja, ale oczywiście, to było już wiadome. Przy obecnych wycenach mają juz ponad +3 M brutto w I kw. 2021, a co dalej zobaczymy, najwięcej zależy oczywiście od GenXone, ale nie bagatelizowalbym kolejnych debiutów, Carpathia ma dostęp do akcji naprawdę w atrakcyjnych cenach, a kilka z nich zapowiada się ciekawie + oczywiście nowe projekty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -0,47% 4,28 2022-01-20 13:51:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.