Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,35 zł , zmiana od tamtej pory: -46,26%

Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie?

Zgłoś do moderatora
W biznesie jak i w życiu trzeba sie kierowac zasadą win win. Czyli emisje winny dawać pole do zarobku nowym inwestorom - nie można przeginąć z kapitalizacją. Na deGenerals powyżej 100mln - nie doszła do skutku. Mam nadzieję że nie będą przeginać z wyceną w kolejnych emisjach bo jak ich INC nie uplasuje to nie zarobi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,71% 3,95 2022-01-28 11:28:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.