Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,40 zł , zmiana od tamtej pory: -42,30%

Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie?

Zgłoś do moderatora
Carpathia to spółka córka INC i nawet jeśli jej zarobki miałby być wielokrotnie wyższe to i tak spółka ta jest zależna od INC. To co trafia do nich do portfela zależy od INC i biznes Carpathii trwa tak dlugo jak dla INC jest to aktualne. Dlatego też kurs Carpathii stoi bo INC walczy z oporem na 7,50. Jak tam się uda to i tutaj poleci w górę. Natomiast z racji różnicy w płynności i obrotach śmiem stwierdzić, że jakieś +15% na INC może oznaczać +50% na Carpathii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -0,23% 4,27 2022-01-21 16:28:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.