ależ piękna reakcja na raport.
Co tam Tomie poksięgowałeś wspaniałego- jednorazowo?. Cud nad Wisłą, że w ogóle jest plus.....
Co prawda w zapasie rozwiązanie rezerw na wiatrakach ale to dopiero na koniec roku co by RN nie podpaść za wspaniałe zarządzanie... Ale pracuj, pracuj.....