Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 416,92%

Re: Jest info od spółki

Zgłoś do moderatora
Widać mamy inne podejście do spekulacji / inwestycji. Dla mnie punkt 1 to wycena biznesu. Odpowiedz sobie - abstrahując od ceny giełdowej - ile warty jest ten cały gips (moim zdaniem, długoterminowo - jakieś 6-9 mln). Później, mając z grubsza dane ryzyko/zysk, dopiero można się bawić w trendy i łapanie (albo nie) spadających noży. No i najważniejsze - mocno dywersyfikować, bo tego czy zarząd w poniedziałek nas czymś niemiłym nie zaskoczy i misternych kalkulacji nie szlag trafi, nie wie nikt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APS 1,20% 3,36 2020-07-09 12:15:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.