Do JD .
Lepiej uważaj na facetów , którzy wypowiadają się w telewizji ,a napewno nie koduj tych wypowiedzi w pamięci - w 2007 i 2008 oni też twierdzili , ze to tylko korekta itd.
Dopiero w lutym 2009 zgodnym chórem była gadka "mamy bessę" i oczywiście za parę tygodni indeksy zaczęły rosnąć.
Już klasyk Elder pisał , "że jeśli doradcy przesiadają sie na jeden stołek tzn. zgodnie obstawiaja jakiś kierunek trendu to trend ten jest już gotowy do zwrotu "
Pozdrawiam