Jakiś mądry facet dzisiaj wypowiadał się w TVbiznes,że korekta będzie na wyższych poziomach ale najpierw do góry a potem się skorekci a te poziomy co są w tej chwili to nie do ruszenia-taki jest ogólnoświatowy trend,że za sobą mamy te poziomy ,a już zapomnijmy o jakiś powrotach wig20 w okolice 1700 co niektórzy jeszcze niedawno pierdzieli.Wniosek z tego taki że Tfone raczej napewno nie spadnie w okolice 4,- raczej do 5..6,- ewentualnie się skorekci do 5,- ale to przyszłość.