Prezez sam powiedzial w TVN CNBC biznes w wywiadzie ze od maja w wynikach kwartalnych nie bedzie wyniku ujemnego , a jak sami widzielismy wynik za IQ wyniosl ponad 200 tys zl wiec kolejne na pewno nie beda gorsze a za II Q przewiduje wynik ok 500tys. na plusie kolejne kwartaly beda jeszcze lepsze zwlaszcza ze TFone dostarcza tolefony dla Centernetu i kolejne Qwartały beda o wiele lepsze, za niedlugo beda podane wyniki sparzedazy telefonow w sieci Centernet i dopiero wtedy zobaczycie ile warta jest 1 akcja TFONE , 12 zl :)))a pewnie i wiecej, decyzja nalezy do wqas ,ale zapewne ockniecie sie juz po fakcie kiedy kacje TFONE beda ponad 10zl, moze to i dobrze bedzie mial kto kupic odemnie po tej cenie:)pozdrawiam